Size daha kaliteli hizmet verebilmek için her gün daha çok çalışıyoruz!

 

Mutfağı tıkır tıkır işleyen kurumlar, güler yüzlü personeller ve güzel geçen organizasyonlar.
Kurduğumuz ikili ilişkiler, tavsiye üzerine kapımızı çalanlar.
Bizleri motive eden , kaliteli hizmet anlayışımızı ileri taşıyan değerli insanlar..
Tüm hizmetlerimiz işlerinizi kolaylaştırmak, size zamandan mekandan tasarruf ettirmek, çözüm üretmek üzerine dizayn edilmiştir.

Taşımalı Yemek Hizmeti

Taşımalı Yemek Hizmeti

İş yerinizde kullandığınız alandan tasarruf etmek için size taşımalı yemek hizmetini öneriyoruz. Taşımalı yemek hizmetini tercih ettiğinizde depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için kullanmanız gereken alanlardan tasarruf etmiş olursunuz. PAK YEMEK kendi mutfağında pişirilmiş sıcak ve soğuk yemekleri, hijyenik ısı zinciri içerisinde ve ev lezzetinde size ulaştırır.

Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde Yemek Üretimi

Eğer ; "Yemekler benim mutfağımda pişsin." diyorsanız yerinde yemek üretimi tam size göre. Yeterli mutfak ve depolama alanınız varsa yemeklerinizi mutfağınızda pişirebiliriz. Bu hizmet için mutfağınızdaki ve yemekhanenizdeki eksiklikleri tespit edip gerekli güncellemeleri ve periyodik kontrollerini yaparak sizlere kusursuz bir hizmet sunarız.

Organizasyon Yemek Hizmeti

Organizasyon Yemek Hizmeti

Kokteyl, garden party, toplantı, açılış yemekleri, düğün ve seminer yemekleri, davet,, piknik gibi organizasyonlarda saygınlığınızı arttıracak sunumlarla yemek organizasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Organizasyon menüleri, servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ya da size özel teklifler için hemen bize ulaşın!

Yukarı